چرا خرید از نوبرونه؟

برای بسیاری از افراد خرید میوه مشکلات مختلفی را مثل درهم بودن، تازه نبودن، قیمت نامناسب در برابر کیفیت پائین، حمل خرید تا منزل (به ویژه برای بانوان محترم) و در بعضی موارد اجبار به خرید بیش از حد (مانند بازارهای میوه و تره بار سطح شهر که فروشنده هر مقدار که بخواهد در کیسه می ریزد) دارد.

اما شاید شما بگوئید خب از ارزان ترین جای شهر (میدان تره بار) که در دسترس است خرید می کنید؟! به فرض انجام این کار و به گواه افرادی که این تجربه را دارند برای تنها یک بار خرید در هفته، با احتساب زمان رانندگی، باید حداقل ۳ تا ۴ ساعت زمان بگذارید، آن هم در تعطیلات آخر هفته که کارهای متنوع و بسیار مفیدتری می توان انجام داد. حالا حساب کنید استهلاک خودرو، مصرف بنزین، آلودگی محیط زیست و افزایش ترافیک شهری از یک طرف، و گرفتن میوه های درهم و با حجم زیاد (به دلیل خرید جعبه ای) از طرف دیگر، چه کار آزاردهنده ای می شود و در مقیاس سالانه و برای شهر بزرگی مثل تهران با این جمعیت چه پیامدهایی دارد؟ یا شاید هم شما جز آن دسته از مردم باشید که خرید از میوه فروشی محله تان را که اتفاقا میوه ها را به صورت جدا شده و درجه یک اما با چند برابر قیمت واقعی و منصفانه می دهد، ترجیح دهید.

حالا نوبرونه به شما مشتری عزیز، ورای این موضوع که جز کدام دسته از طبقه مصرف کننده میوه و فرنگی جات هستید، این امکان را می دهد که تنها با چند کلیک و صرف زمان ۲ تا ۳ دقیقه ای، تازه ترین و مرغوب ترین میوه ها را با قیمت مناسب به هر مقدار که می خواهید (حتی در حد یک یا دو عدد از هر محصول) سفارش دهید و فقط بفرمایید که در چه ساعت و روزی قصد تحویل سفارش خود را دارید. از اینجا به بعد وظیفه ماست که طعم خوش میوه و فرنگی جات تازه و دستچین شده را به شما هدیه نمائیم.

البته خرید اینترنتی میوه تجربه جدیدی است که نوبرونه در تلاش است خاطره ای زیبا و تجربه ای ماندگار و همیشگی را برای مشتریان خود رقم بزند. اگر شما هم طرفدار خرید اینترنتی هستید و کالاهای با ارزش ریالی بسیار بیشتر از چند کیلو میوه را به صورت آنلاین سفارش می دهید، با تنها یک بار خرید از نوبرونه مشتری دائمی ما خواهید شد. امتحانش مجانیه!!